W253  KADIN PARFÜM
W253  KADIN PARFÜM
W253  KADIN PARFÜM

W253 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030020

W253; Kimoji Peach’in hafif ve tatli kompozisyonu portakal, mandalina, seftali, nektarin, armut ve siyah frenk uzumunun notalarini sunarken ciceksi kalp yasemin yapraklari, seftali cicegi ve leylagin harmonisidir. Sandal agaci, misk ve kremsi vanilya ise kompozisyonu sonlandirir.

:

W253 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Portakal, Seftali, Nektarin,Armut, Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin Yapraklari, Seftali Cicegi, Leylak

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Vanilya, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.