W254  KADIN PARFÜM
W254  KADIN PARFÜM
W254  KADIN PARFÜM

W254 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030037

W254; Sizi gülümsetecek taze, bergamot ve mandalina notalarına sahip neşeli, karşı konulamaz ve canlı bir koku. Üst notalarda frenk uzumune ek olarak bergamot, mandalina ve ananas bulunur. Kalp notaları gül, şakayık, yasemin ve mugeden oluşan bir çiçek buketidir. Dip nota ise sandal ağacı, sedir ağacı, vanilya, amber ve parlak miskten yapılmıştır.

:

W254 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Mandalina, Ananas, Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Sakayik, Muge, Gul

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Sedir Agaci, Vanilya, Amber, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.