W256 KADIN PARFÜM
W256  KADIN PARFÜM
W256  KADIN PARFÜM

W256 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030051

W256; Miami şehrinin “baştan çıkarıcı cazibesinden” esinlenerek, “tropik zarafetin yaz kokteyli” olarak ilan edildi. Koku, tatlı, sulu ve lezzetli ananasın eşliğinde, "renkli bir yaz kokteyli" vaat ediyor. Ust kısmında portakal, limon, ananas ve mandalina notaları bulunur. Kompozisyonun benzersizliği, tiare, yasemin ve muge gibi parlak bir çiçek buketi ile ahududu, siyah frenk üzümü ve mango gibi parlak ve taze meyvelerin kombinasyonu ile garanti edilir. Sandal ağacı ve tabandaki beyaz misk, kokuya sıcaklığını verir.

:

W256 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Portakal, Limon, Mandalina, Ananas

 

Orta Nota: Meyvesel-Ciceksi; Ahududu, Siyah Frenk Uzumu, Mango, Tiare, Yasemin, Muge

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.