W258 KADIN PARFÜM
W258  KADIN PARFÜM
W258  KADIN PARFÜM

W258 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030075

W258; İkonik, şık ve eşsiz… Sıcak kumlarla kaplı, güneşte yıkanmış ve bereketli bir tazelik yaratan bir çöl çiçeğidir. Kokunun açılışında laktonik ve likör notaları, pürüzsüz, sulu kayısı ile eşleştirilir. Lezzetli ve dayanılmaz kalbinde sütlü notalar, hindistan cevizi ve karamel ile harmoni sağlanır. Tonka yemisi ve vanilya bu cennet kokusunu kapatır. Kokunuzla artik Zeus'u baştan çıkarmaya hazırsiniz!

:

W258 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel; Kayisi, Laktonik Notalar,Likor Notalari

 

Orta Nota: Gurme; Sutlu Notalar, Hindistan Cevizi, Karamel

 

Dip Nota: Tatli; Tonka Yemisi, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.