W260  KADIN PARFÜM
W260  KADIN PARFÜM

W260 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030099

W260; Bağımlılık yaratan karışım, taze hindistan cevizi sutunun yani sira, size gunesli yaz gunlerini animsatan bergamot, mandalina, nektar ve portakalin ışıltısı ile açılıyor. Kokunun kalbinde, sehvetli yasemin, ylang ylang ve tuberoz, beyaz çiçekler ve portakal çiçeği ile flört ediyor. Güneş ışığına boğulmuş çıplak cilt gibi, ılık amber ve misk, kokuyu kapatirken kompozisyona derinlik katar.

:

W260 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Nektar, Mandalina, Portakal, Hindistan Cevizi Sutu

 

Orta Nota: Ciceksi; Portakal Cicegi, Yasemin,Ylang Ylang, Tuberoz,Beyaz Cicekler

 

Dip Nota: Misk-Amber; Misk, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.