W261  KADIN PARFÜM
W261  KADIN PARFÜM
W261  KADIN PARFÜM

W261 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030105

W261; İtalyan Doğasının hazineleriyle zenginleştirilmis, bağımlılık yaratan bir sipre çiçeksi kokudur. Parlak, cömert ve baştan çıkarıcı bu koku, Kadınının yeni bir yüzünü ortaya koyuyor. Isiltili acilis, büyüleyici mandalina, bergamot, ayva ve armut karisimi ile saglanir. Ciceksi-odunsu kalp yasemin, gardenya, paculi ve odunsu notalar sunar. Vanilya, bal, beyaz misk ve amber kokuyu kapatir.

:

W261 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Bergamot, Ayva, Armut

 

Orta Nota: Ciceksi-Odunsu; Yasemin, Gardenya Odunsu Notalar, Paculi

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Vanilya, Bal, Beyaz Misk, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.