W266 KADIN PARFÜM

W266 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)

W266, Hayatını seven, kendini seven kadınlar için tasarlanan koku... Bergamot, portakal, ozonik notalar ve yeşil notalar kokunun açılışını yapar. Orta notalarinda zarif bir kadın siluetini andıran gül, yasemin, iris ve müge bulunur. Dip notalarindaki sedir ağacı, sandal ağacı, amber, tonka yemişinden oluşan harman rahatlamanıza yardımcı olur.

W266 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Bergamot, Portakal, Ozonik Notalar, Yeşil Notalar 

 

Orta Nota: Gül, Yasemin, Iris, Müge

 

Dip Nota: Sedir Ağacı, Sandal Ağacı, Amber, Tonka Yemişi  

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR