W29 KADIN PARFÜM
W29 KADIN PARFÜM
W29 KADIN PARFÜM

W29 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301008821

W29; Bu koku tam olarak iki kelime ile tanımlanabilir; enerji ve ilham. Güzellik yaşamaya, çıkarları korumaya, yaşamın her saniyesini bir mucize olarak görmeye ve yeniden başlayabilmede yatmaktadır. Bu modern koku, meyveli liçinin ve ciceksi frezyanin notaları ile açılır. Tarcin ve biber notaları ile manolya ve yaseminin hafif çiçek notaları kokunun kalbinde birlesir. Misk ve amber ise kokuyu tamamlar.

 

 

W29 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ciceksi; Frezya, Liçi

Orta Nota: Çiçeksi-Baharat; Manolya, Yasemin, Tarcin, Biber Notalari

Dip Nota: Misk-Amber; Amber, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.