W30 KADIN PARFÜM
W30 KADIN PARFÜM
W30 KADIN PARFÜM

W30 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301014723

W-30, kaliteli, modern ve eşsiz olmasiyla dikkat ediyor. Bu yüzden bu kadar popüler, sadece Naomi yüzünden değil, essiz kokusu yüzünden. Bergamot, mandalina ve şeftali kompozisyonu açar. Tonka yemişi ve heliotrope kokunun kalbini oluşturur. Vanilya, paculi ve odunsu notalar kompozisyonu kapatır.

 

 

:

W30 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Mandalina, Seftali

Orta Nota: Tatli-Ciceksi; Tonka Yemisi, Heliotrope

Dip Nota Tatli-Odunsu; Vanilya, Paculi, Odunsu Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.