W31 KADIN PARFÜM
W31 KADIN PARFÜM
W31 KADIN PARFÜM

W31 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301014730

W-31 isimli ışıltılı, saf ve masum bir melekten ilham alInarak yaratılmıştır. Bu ruhani güzelliklerden yola çıkılarak oluşturulan kokuda, büyüleyici çiçek ve meyve notaları, etkileyici odunsu notalar ve misklerle harmanlanır. Seftali, erik, frezya ve yeşil notalar kokuyu açar. Kokunun kalbi müge, gul, yasemin ve ylang ylangin eşsiz harmanını sunar. Sedir ağacı, sandal ağacı, vanilya ve tonka yemişi kokuyu kapatır.

 

:

W31 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel- Yeşil; Şeftali, Erik, Frezya, Yeşil Notalar

Orta Nota: Ciceksi; Müge, Gül, Yasemin, Ylang Ylang

Dip Nota Tatli-Odunsu; Sedir Ağacı, Sandal Ağacı,

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.