W32 KADIN PARFÜM
W32 KADIN PARFÜM
W32 KADIN PARFÜM

W32 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008852

W-32, sonsuz bir pozitif aura ile, sevginin, neşe ve mutlulugun samimi kokusudur. Kompozisyonun açılışnda, siyah frenk üzümü notaları narenciye limonuyla karışır ve sıradışı, benzersiz bir melodi halini alır. Müge, gül, yasemin ve papatya kokunun kalbini oluşturur. Paçuli, sandal ağacı ve beyaz miskler kompozisyonu kalıcı bir şekilde tamamlar.

 

:

 

W32 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Limon,  Frenk Üzümü

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Muge, Gul, Papatya

Dip Nota Tatli-Odunsu; Paculi, Sandal Agaci, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.