W37 KADIN PARFÜM
W37 KADIN PARFÜM
W37 KADIN PARFÜM

W37 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301014792

W-37 doğal ve cesur olan kadının kokusu.. Gülün benzersiz çeşitlerini içeren bu koku, gül çeşitleri ve diğer çiçeklerin harmanlanmasından ortaya çıkmıştır. Ananas, anason ve karabiber kokuyu açar. Kokunun kalbi gül, yasemin, ylang ylang ve şakayık mükemmel uyumunu sunar. Misk ve sandal ağacı kokuyu kapatır.

 

:

W37 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Baharat Ananas, Karabiber,Anason

Orta Nota: Ciceksi;  Gül, Sakayik, Yasemin, Ylang Ylang

Dip Nota : Odunsu-MiskSandal Agaci, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.