W42 KADIN PARFÜM
W42 KADIN PARFÜM
W42 KADIN PARFÜM

W42 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301008951

W-42, sadece barışın var oldugu hayallerin dünyasına kaçışı sembolize ediyor; Güneşin denizi öptüğü, güneş ışınlarının cildi nazikçe okşadığı ve ılık kumların parıldadığı bir yer. Bergamot, mandalina ve marin notalar kokuyu açar. Yasemin, gül ve ylang ylang kokunun kalbini oluşturur. Vanilya, paculi, benzoin ve sandal ağacı kokuyu kapatır.

 

W42 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Marin ;  Bergamot, Mandalina, Marin Notalar

Orta Nota: Ciceksi;  Yasemin, Gul, Ylang Ylang 

Dip Nota : TatlıVanilya, Paculi, Sandal Agaci, Benzoin

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.