W48 KADIN PARFÜM
W48 KADIN PARFÜM
W48 KADIN PARFÜM

W48 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301014907

W-48, kadınin iç güzelliğinize ışık tutar. Peri masallarından esinlenen bu sarhoş edici koku, her şeyin mümkün olduğunu hissettiriyor. Açılıştaki anason notaı, ananas ve limonla harmanlanır. Müge, gül, yasemin ve meyankökü kalbi oluştururken, tonka yemişi, badem, vanilya ve heliotrope kompozisyonu kapatır.

 

:

W48 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvese;  Ananas, Limon, Anason

Orta Nota: Ciceksi;  Muge, Yasemin,

Meyankoku, Gul

Dip Nota : Tatli; Badem, Tonka Yemisi, Vanilya, Heliotrope

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.