W50 KADIN PARFÜM

W50 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)

W-50, doğal elma özünün eşsiz imzası ile baştan çıkarıcı, saf ve yeniliğin kıvılcımları ve markanın pırıltısını oluşturmaktadır. Portakal çişeği, sulu erik ve golden elmalarının, orta notta beyaz güller ve mügesi ile harmonik karışımı dip notta odunsu notalar, sandal ağacı ve miskler ile son buluyor.

 

 

W50 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ciceksi;  Portakal Cicegi, Erik, Elma

Orta Nota: Ciceksi;  Beyaz Guller, Muge

Dip Nota : Misk, Odunsu Notalar, Sandal Agaci

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir