W54 KADIN PARFÜM
W54 KADIN PARFÜM
W54 KADIN PARFÜM

W54 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301014969

W54; Kendinden emin, otantik, gezgin, yeni deneyimlere açık, yaşamin güzelliklerinin farkında olan kadınlar için!  Saflığı ve doğallığı sunmak için yaratılan W-54 kadının cesur ve maceracı tarafını çağrıştırmak için burada… Koku, bergamot, limon ve frenk üzümü ile açılır. Kalp, tuberoz, yasemin, gül ve hanımelinin enfes çiçek notalarını sunar. Koku, sandal ağacı, misk ve yosun notalarıyla kapatılmıştır.

 

W54 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Limon Armut, Frenk Üzümü

Orta Nota: Ciceksi;  Tuberoz, Gul, Yasemin, Hanimeli

Dip Nota : Odunsu- Misk;  Sandal Ağacı, Misk, Yosun Notalari

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir