W57 KADIN PARFÜM
W57 KADIN PARFÜM
W57 KADIN PARFÜM

W57 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010107

W-57 kokusu, modern ve şık kadınlar için tasarlanmıştır. Zengin çiçek tonlarının bu olağanüstü kompozisyonu sizi hemen büyüleyecektir. W-57 ile çekiciliğinizi vurgulayın! Bergamot ve limonun narenciye notalari açılışta frenk üzümü ile birleşir. Yasemin, ylang ylang, iris ve müge‘nin çiçeksi notaları kalbi oluşturur. Koku, misk ve değerli odunsu notalarla kapatılmıştır.

 

:

W57 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Frenk Uzumu, Limon 

Orta Nota: Marin-Ciceksi;  Yasemin, Ylang Ylang, Iris, Muge

Dip Nota : Misk-Odunsu; Misk, Odunsu Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.