W59 KADIN PARFÜM
W59 KADIN PARFÜM
W59 KADIN PARFÜM

W59 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301015010

W59;Bu koku, hayallerini takip eden asi genç kadınlar için yapıldı ve kompozisyonu değerli ham maddelerden oluşturuldu. Kokunun açılışını limon, portakal, badem, elma ve karamel yapar. Kalpte mayıs gülü, sandal ağacı, Sam gülü, yasemin, heliotrope ve odunsu notalar bulunurken, tonka yemişi, vanilya, amber ve misk dip notada yer alır.

 

:

W59 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Portakal, Badem, Elma, Karamel 

Orta Nota: Çiçeksi-Odunsu;  Mayis Gulu, Sam Gulu, Yasemin, Heliotrope, Sandal Agaci, Odunsu Notalar

Dip Nota : Amber-Misk- Amber-Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir