W60 KADIN PARFÜM
W60 KADIN PARFÜM
W60 KADIN PARFÜM

W60 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010138

Sihirli koku dengesini yasemin, zambak ve karşı konulmaz sıklamen çiçeğinde bulan W-60, elma, ananas, armut, bergamot ve mandalinanin meyvesel narenciye notalarıyla yaptığı açılışı, yasemin, sıklamen, siyah frenk üzümü ve frambuazın çiçeksi meyvesel orta notaları ve devamında gelen odunsu notalar, amber ve vanilyanın odunsu tatlı notalarıyla tamamlıyor.

 

:

 

W60 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Narenciye; Elma, Ananas, Armut, Bergamot, Mandalina

Orta Nota: Çiçeksi-Meyvesel;  Yasemin, Sıklamen, Frenk Üzümü, Frambuaz

Dip Nota : Odunsu-Tatlı; - Odunsu Notalar, Amber, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.