W61 KADIN PARFÜM
W61 KADIN PARFÜM
W61 KADIN PARFÜM

W61 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301010145

Büyüleyici misklerle ve gece boyunca süren çiçeksi notalarla süslenen çağdaş bir parfüm…W-61, ebedi sehir Roma'da yıldızlı bir geceden esinlenilmiştir. Koku, bu gecenin yeni tanrıçasını, seçimlerinin arkasında duran ve özgüvenli bir kadını temsil ediyor. Bergamot, bağımlılık yapan greyfurt ve tatlı ahududu, kokuyu açar. Gece çiçeklenirken kalpteki tuberoz, yasemin ve müge, kokunun karakterine parlaklık katıyor. Vetiver, paçuli, yosun notaları ve misk kompozisyonu kapatır.

 

W61 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Greyfurt,Bergamot, Ahududu

Orta Nota: Çiçeksi;  Yasemin, Tuberoz, Muge

Dip Nota : Odunsu-Misk; Misk, Vetiver, Paculi, Yosun Notalari

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.