W62 KADIN PARFÜM
W62 KADIN PARFÜM
W62 KADIN PARFÜM

W62 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010152

W-62, herhangi bir kadinin seveceği tatlı, küstah bir koku. Genç ama sofistike hissetmek için harmanlanmıştır, sıcak bir yaz günü için mükemmeldir. Bu koku ilk önce mandalina, frenk üzümü ve armutun narenciye meyvesel üst notalarıyla açılır. Bu neseli üst notanın arkasından yasemin, müge ve gülün çiçeksi notaları gelir. Beyaz misk, sandal ağacı, vanilya ve tonka yemişinin temel notaları derinlik ve incelik katar.

 

:

 

W62 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina,Frenk Uzumu, Armut

Orta Nota: Çiçeksi;  Yasemin, Muge, Gul

Dip Nota : Odunsu-Misk; Beyaz Misk, Sandal Agaci, Vanilya, Tonka Yemisi

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.