W63 KADIN PARFÜM
W63 KADIN PARFÜM
W63 KADIN PARFÜM

W63 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301015058

W63; Lüksün, seksapalin ve gücün kokusu...Etkileyici çiçekler, oryantal notalar ve meyvesel dokunuşların harmanı olan bu koku, sunulduğu altın şişe kadar berrak ve gözalıcıdır. Kompozisyon taze portakal, mandalina, bergamot, lici ve şeftalinin uyumu ile açılır. Kalpte, erik ,müge ve yasemin notaları ile birleştirilir. Odunsu dip nota vetiver, amber ve misk tarafından yaratılmıştır.

 

:

W63 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Portakal, Bergamot, Liçi, Şeftali

Orta Nota: Çiçeksi-Meyvesel;   Yasemin, Müge, Erik

Dip Nota : Odunsu-Misk; Vetiver, Amber, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.