W65 KADIN PARFÜM
W65 KADIN PARFÜM
W65 KADIN PARFÜM

W65 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010183

W66; Doğal yaseminin tüm çekiciliği ve siyah frenk üzümünün başdöndürücü kombinasyonu.. Masumiyet ve saflığı, içten gelen bir kadınsılıkla tamamlayan genç kadınlar için, bu koku, hayat iksiridir. Siyah frenk üzümü ve  pembe biber kokuyu açar. Yasemin kokunun kalbini oluşturur. Paculi ve amber kokuyu kapatır.

 

:

 

W65 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Yeşil-Ciceksi;  Gardenya, Yeşil Notalar

Orta Nota: Çiçeksi-Gurme; Yasemin, Badem

Dip Nota : Odunsu-TatlıOdunsu Notalar, Tonka Yemisi, Meyan koku

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.