W69 KADIN PARFÜM
W69 KADIN PARFÜM
W69 KADIN PARFÜM

W69 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010220

W-69, New York'un spontan enerjisini ve serin havasını yansItacak bir koku olarak tasarlanmıştır. Kompozisyon ahududu, frenk üzümü, limon, mandalina ve armut ile acılır. Kalp, romantik gül, pembe biber ve yasemin tabanına beyaz misk, amber, paçuli, benzoin ve sedir ağacı yerleştirilmiş olarak kokuyu kapatır.

 

 

:

 

W69 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel;  Limon, Mandalina, Frenk Üzümu, Limon, Armut, Ahududu

Orta Nota: Baharat-Çiçeksi, Pembe Biber, Gul, Yasemin

Dip Nota : Odunsu-Amber; Paçuli, Sedir Agaci, Benzoin, Amber, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir