W72 KADIN PARFÜM
W72 KADIN PARFÜM
W72 KADIN PARFÜM

W72 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301015140

W72;Her durum için ve zarif bir izlenim için mükemmel bir narenciye çiçeksi koku! Zamansız bir klasik, gündelik şıklığınızın kusursuz bir düzenlemesi… Portakal, limon ve mandalina ile elma notaları kokuyu açar. Kokunun kalbinde gül, ylang ylang, sardunya ve menekşenin çiçeksi notaları, elemi ve kişnişin Baharat notaları ile birleşir. Misk, amber, sandal ağacı, paçuli, benzoin ve vanilya kokuyu kapatır.

 

:

W72 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel;    Limon, Portakal, Mandalina, Elma

Orta Nota: Baharat-Çiçeksi; Ylang Ylang, Gul, Sardunya, Menekse, Elemi, Kisnis

Dip Nota : Odunsu-MiskMisk, Amber, Sandal Agaci, Paculi, Benzoin, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.