W80 KADIN PARFÜM
W80 KADIN PARFÜM
W80 KADIN PARFÜM

W80 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010336

W-80, romantik ve zarif kokusu ile etrafınızdakilerin başını döndürmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Zamanla sınırlı kalmayan bir zerafetin ve modern tarzın uyumlu bileşimi olan bu parfüm üst notalarında yeşil notalar ve narenciye notalari, orta notalarında müge, gül, menekşe ve karanfil, dip notalarında misk, sandal ağacı ve heliotrope ile sizlere romantik bir çiçek demeti sunuyor. Bu parfümü yaninizdan ayırmak istemeyeceksiniz.

:

W80 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Yeşil ;  Yesil Notalar,  Narenciye Notalari

Orta Nota Çiçeksi; Gul, Muge, Karanfil, Menekse

Dip Nota : Misk-Odunsu; Sandal Agaci, Heliotrope, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.