W81 KADIN PARFÜM
W81 KADIN PARFÜM
W81 KADIN PARFÜM

W81 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011364

W-81 kadınının ışıltısını, gücünü, zekasını ve baştan çıkarıcılığını tümüyle yansıtan bir parfüm yaratmak isteyen Armani'nin mücevheri. Lici ve ahududu meyvesinin renkli ve meyvesel üst notaları, gül ve frezya ile renklendirilen parfümde vetiver, sedir ağacı, paçuli, amber ve vanilya dip notalarıyla buluşarak eşsiz bir koku yaratıyor.

:

W81 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel;  Lici, Ahududu

Orta Nota Çiçeksi; Gul, Frezya

Dip Nota : Tatli-Odunsu ; Vetiver, Sedir Agaci, Paculi, Amber, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.