W83 KADIN PARFÜM
W83 KADIN PARFÜM
W83 KADIN PARFÜM

W83 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011388

W-83 kadını, genç, doğal ve feminendir. Cüretkar ve kararlıdır. Özgürlüğünden ödün vermez. İçten gelen bir pırılıtısı vardır. Çevresindekileri kısa sürede büyüler. Onun için, hayatı başrolünü oynadığı eğlenceli, tutkulu, aşk dolu bir film gibidir. Bundan ilham alarak W-83, modern ve ışıltılı kadınlar için yaratılmıştır. Bulgar gülü ve hibiskus kokuyu açar. Amber ve yeşil notalar kalp notalarını oluştururken, vanilya, misk ve sedir ağacı kokuyu kapatarak parfume oryantal bir hava katar. 

 

:

W83 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Çiçeksi;  Hibiskus, Bulgar Gulu

Orta Nota Yesil-Amber; Amber, Yesil Notalar

Dip Nota : Tatli-Odunsu; Sedir Agaci, Vanilya, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.