W84 KADIN PARFÜM
W84 KADIN PARFÜM
W84 KADIN PARFÜM

W84 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301015263

W-84, kadının masumiyetini ve duru güzelliğini, kristal parlaklığıyla sunan, baştan çıkarıcı bir iksirdir. Bergamot, cay notaları, kişniş kokuyu açar. Yasemin, müge, nilufer ve bambu hassas kalbi meydana getirir. Sandal ağacı ve beyaz misk kompozisyonu kapatır.

 

:

W84 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Baharat; Bergamot, Cay Notalari, Kisnis

Orta Nota Ciceksi; Yasemin, Muge, Nilufer, Bambu

Dip Nota : Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.