W87 KADIN PARFÜM
W87 KADIN PARFÜM

W87 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010404

W-87, sofistike, modern ve güzelliğini enerjisi ve karizmasına borçlu kadınlar için tasarlandı. Nadir bulunan irisin benzoin ve ladinden gelen farklı amber notuyla harmanından ortaya çıkan zengin bir parfüm... Menekşe ve tatlı portakal kokuyu açar. İris, benzoin ve paculi kalp notasını oluşturur. Amber, ladin ve misk kokuyu kapatır.

 

:

W87 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Ciceksi;  Menekşe, Portakal

Orta Nota Çiçeksi-Odunsu; İris, Benzoin, Paçuli

Dip Nota : Amber-Misk; Amber, Ladin, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.