W90 KADIN PARFÜM
W90 KADIN PARFÜM
W90 KADIN PARFÜM

W90 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010435

Masum ve çekici kadınların kendilerine has tarzları ve parfümleri vardır. Eğer sizde masum ve bir o kadar da çekici olduğunuzu düşünüyorsanız W-90 bayan parfumu ile tanışmalısınız. Çiçeksi, ağız sulandirici ve enfes kokusuyla beraber içeriğinde sizlere açılışta bergamot, menekşe, seftali ve ahududunun seramonisini, kalpte yasemin, gül, zambak ve heliotrope’un narinliğini, dip notada ise sedir ağacı, sandal ağacı, misk ve amberin büyüleyici kokusunu sunar.

:

W90 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel;   Bergamot, Menekse, Seftali, Ahududu

Orta Nota Çiçeksi ; Yasemin, Gul, Zambak, Heliotrope

Dip Nota : Amber-OdunsuSedir Agaci, Sandal Agaci, Misk, Amber 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.