W93 KADIN PARFÜM
W93 KADIN PARFÜM
W93 KADIN PARFÜM

W93 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010466

Tutkulu ve baştan çıkarıcı, W-93, yaşamdaki en önemli yolculukları - samimiyet ve sevgiyi kutluyor. Çekici oryantal koku, laden reçinesi üzerinde mandalina ve ÇiÇeksi notalar içerir. Parlak meyvelerin ve baharatlı çiçeklerin beklenmedik karışımı, bağımlılık yaratan bir son ile sıcak ve şehvetli bir koku yaratır. Mandalina, limon, elemi ve pembe biber üst notalarda; yasemin, gül, menekşe ve karamel kalp notalarında; misk, paculi, sandal ağacı, vetiver ve laden reçinesi ise dip notalarda bulunur.

:

W93 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Baharat;   Mandalina, Limon,Elemi, Pembe Biber

Orta Nota Ciceksi-Tatli ; Yasemin, Gul, Menekse, Karamel

Dip Nota : Odunsu-Misk;   Misk, Paculi, Sandal Agaci,  Vetiver, Laden Recinesi

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.