W94 KADIN PARFÜM
W94 KADIN PARFÜM
W94 KADIN PARFÜM

W94 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010473

Makyajından, kullandığı aksesuarlara kadar farkedilen, zehirli, seksi, hemen bağlanabilen W-94 kadınının kokusu; başa çıkılmaz arzuların meyvesi!  Karanfil ve erik kokuyu açar. Baharatlı-meyvesel açılışı tuberoz, gül ve karanfilin oluşturduğu çiçeksi kalp takip eder. Misk, amber ve sandal ağacı kokuyu kapatır.

 

:

W94 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Baharat-Meyvesel ; Karanfil, Erik

Orta Nota Ciceksi ; tuberoz, Gul, Karanfil

Dip Nota : Odunsu-Amber;   Misk, Amber, Sandal Agaci

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.