W95 KADIN PARFÜM
W95 KADIN PARFÜM
W95 KADIN PARFÜM

W95 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010480

W-95, içerik olarak bir sinema yıldızına yakışan tüm notalara sahiptir. İlk notalarda badem çiçeğinin saf yapısı ile birleşen sıklamen ve mandalina oldukça ferah ve canlılık sağlayan bir yapı oluşturur. Kalp notasında ise kadına çekicilik kazandıran yaseminler ve sakayık yer almakta, son kısmında ise huzur veren ve sakinleştiren vanilya, beyaz misk, benzoin ile amber özleri bulunmaktadır.

 

:

W95 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Meyvesel-Ciceksi ; Badem Cicegi, Siklamen, Mandalina

Orta Nota Ciceksi ; Yasemin, Sakayik

Dip Nota : Odunsu-Amber;   Beyaz Misk, Amber, Vanilya, Benzoin

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.