W96 KADIN PARFÜM
W96 KADIN PARFÜM
W96 KADIN PARFÜM

W96 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301015386

W-96 oldukça etkili bir kokuya sahiptir. Narenciyelerin enerjisi ve odunsu kokuların kadınsı duygularıyla beraber kendinizi oldukça kadınsı ve de çekici hissedeceksiniz. Portakal, greyfurt ve elemi kokuyu açar. Misk adaçayı, karabiber ve pembe biber kokunun kalbini olusturur. Sedir ağacı, paculi, vetiver, sandal ağacı ve yosun notaları kokuyu kapatır.

 

 

W96 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye; Portakal, Greyfurt, Elemi

Orta Nota Baharat-Bitkisel; Misk Adacayi, Karabiber, Pembe Biber

Dip Nota : Odunsu-Amber;   Sedir Agaci, Paculi, Vetiver, Sandal Agaci, Yosun Notalari

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir