EYFEL PARFÜM 2009 yılında kurulmuştur.
Üsküdar’da ilk mağaza ile başlayan Eyfel Parfüm, kısa sürede kokuları beğenilen aranan altrenatif parfümler arasına girmeyi başarmıştır.

2011 yılında bayilik vermeye başlayan Eyfel, süreci çok hızlı ilerletmeyi başarmış çok kısa sürede yurt içi ve yurt dışında 2000’e yakın mağaza ile Türkiye’nin alternatif parfümde en fazla mağazasına sahip markası olmuştur.

Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Gürcistan, Türkmenistan, Fas, Panama, Moğolistan, Ukrayna, Almanya, Polonya, Romanya, Ürdün Sırbistan, İspanya, Arabistan başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. 

EYFEL VİZYON (HEDEF)

Müşterilerimizin mis gibi kokması ve gülümsemesi için heyecanla çalışan büyük bir ekiple, cesur adımlarla hedefimiz olan Dünya liderliğine doğru ilerliyoruz. 

EYFEL MİSYON (AMAÇ)

Müşterilerimizi mutlu ederek kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak ürünlerimizi ‘’kolay ulaşılır, zor vazgeçilir’’ şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Son teknolojiler ile donatılmış üretim tesisimiz, uzman personel ve yenilikçi ar-ge yaklaşımı ile standartlara uygun üretilen ürünlerimizle Dünyayı güzel kokutmaya devam edeceğiz. 

İleri görüşlü ve vizyoner yapımızla sektöre yeni bir soluk kazandırarak, her tene ve her ortama uygun ürünlerimizle, doğal olarak mutluluk sağlayan marka olmaya devam edeceğiz.

 

DEĞERLERİMİZ

ODAĞIMIZDA HER ZAMAN İNSAN VARDIR...   KALİTE İLKEMİZDİR...

Kalite algısı çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve paydaşlarımız tarafından benimsenmiş olup üretimimizin her aşamasında kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimizin beklentilerine uygun ve müşterilerimizi mutlu edecek ürünler üretiriz.

GÜVENİLİR MARKAYIZ

Müşterilerimiz ve paydaşlarımız tarafından da benimsenen ‘Güvenilir Marka’ kimliğimizi sürdürmek ve pekiştirmek adına bütün üretim süreçlerimiz son teknolojiler ile düzenlenmiş laboratuvar nezdinde gerçekleşmekte ve geniş satış ağımız ile ulaşmadık yer bırakmadan hizmet etmeye devam etmekteyiz. 

MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Müşterilerimizin var oluş sebebimiz olduklarının farkındayız ve bu farkındalıkla ‘müşteri önceliğimizdir’ ilkesine uygun olarak müşterilerimizin beklenti ve isteklerini titiz bir şeklide tespit edip bu beklenti ve istekler doğrultusunda hareket etmekteyiz.

YENİLİKÇİYİZ

Modern üretim tesisimiz, yetkin ve donanımlı ekibimiz ile sektörel trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her türlü yeniliğe adapte olabilen dinamik, yeniliklere açık ve şeffaf bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

MÜCADELECİYİZ

Tedarikçilerle olan güçlü ilişkilerimiz ve sektörde en çok tercih edilen marka olmamızın sağladığı avantajlarla sektöre yön veren aynı zamanda rakiplerine de yol gösterip gelişmelerine katkı sağlayan ve küresel hedefler biriktiren bir firma olarak varlığımızı sürdürmekteyiz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR