BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:1

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:1

Fiyat : ₺620,00(KDV Dahil)

# Perfume No:1Men

Narenciye  | Yosun  

Işıltılı narenciyeler ve raventin muhteşem yorumu...
Yosun ve odunsu amberin dokunuşlarıyla sarmalanırken görkemli 
bir iz bırakıyor... Güneşin titreşimlerinden ilhan alınarak tasarlanan bu cesur koku  sizi güç ve kuvvetle besler.  Üç ana nota üzerine odaklanan bu koku aromatik parfümler içinde klasikler arasına girecektir. Şekerli parfümlerin aksine, oturaklı,  karanlık, iddialı ve biraz alaycı biraz soğuk ve şehvetli. Kesinllikle bir imza kokusu olacak kadar güçlü...

 

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:1  (KOKU NOTALARI)

Üst NotaBergamot, limon, 

Orta Nota: Yosun

Dip Nota:  Bergamot, raventin

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR