BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:2

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:2

Fiyat : ₺590,00(KDV Dahil)

# Perfume No:2 Men

Narenciye | Bitkisel - Odunsu  | Odunsu - Misk

Kapılarını oryantal derinin baş döndüren etkisini taşıyan seçkin bir esinti ile açıyor, benzersiz duyguları ve özel anları anımsatan, düşlerin gerçeğe dönüştüğü, tek bir kelime ile ifade edilebilen imza niteliğinde bir parfüm . Çarpıcı ve cesur en üstte bergamottaze narenciye notaları, beyaz biberin baharatlı dokunuşu ve bitki notaları ile birleştirilmiştir. Orta notalarında lavanta, iris ve adaçayı, deri notalariı ile eşşiz bir uyum içerisindedir. Son olarak ise odunsu vetiver, sandal ağacı, tonka yemişi ve misk, tatlı notalar ile birlikte unutulmaz bir ahenk yaratmıştır. 

 

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:2  (KOKU NOTALARI)

Üst NotaNarenciye

Orta Nota:  Lavanta, iris ve adaçayı, deri notaları

Dip Nota: Odunsu vetiver, sandal ağacı, tonka yemişi ve misk,

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR