BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:3

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:3

Fiyat : ₺370,00(KDV Dahil)

# Perfume No:3 Men

Narenciye  - Meyvesel  | Çiçeksi  | Amber - Odunsu 

Kalıcılğı ve hissedilişi  olağan dışıdır...
Parfümden çok farklı bir etki bırakan bu koku kullandıkça bize farklı nüanslarını sunar. Parfüm kullandığınızda hiçbir şeyin kokmadığını düşünüyorsanız, sabırlı olun ve sadece bekleyin...

Kadifemsi odunsu nota vücut kimyasına son derece duyarlıdır ve geliştikçe bükülür ve döner, olağanüstü çekici etkisi ve kullanıcıların kendi doğal kokusuyla birleşir.

Üst notalarda  ferahlatıcı mandalina, ananas ve bergamot bulunurken, kalp notalarında bu kompozisyona iris ve yasemin eklenir.  Alt notada ise, akılda kalıcı amber ve
vetiver ile zenginleştirilmiş misk notaları son dokunuşu yapar. 

 

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:3  (KOKU NOTALARI)

Üst NotaMandalina, ananas ve bergamot

Orta Nota: İris ve yasemin.

Dip Nota: Akılda kalıcı amber ve vetiver ile zenginleştirilmiş misk notaları son dokunuşu yapar. 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR