BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:4

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:4

Fiyat : ₺530,00(KDV Dahil)

# Perfume No:4 Men

Narenciye | Bitkisel - Odunsu  | Odunsu - Misk

Bu koku, feromon etkisi ile dünyayı sarıyor. Büyüleyici bir çekicilik ile  kullanıcısını karşı konulmaz kılan kokunun üst kısmında bergamot,  ananas, greyfurt ve aromatik notalar ferahlatıcı açılışı yapar. Kalp notalarında lavanta, yasemin, sardunya, muskat, paçuli ve laden ile birleşir. Etkileyici bazını  ise misk, amber, vanilya, tonka yemişi  ve  yosunlu notalar tamamlar. Koku, aynı zamanda radikal olarak taze, ham ve asil olarak ilan edilir. Bileşimi özenle seçilmiş doğal bileşenlerden oluşmuştur. Vanilyanın  taze üst notaları,  değerli amberden elde edilen ambroksan ve onun  odunsu iziyle ruhunuzu sarmalar.                                                                                           

 

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:4  (KOKU NOTALARI)

Üst NotaBergamot,  ananas, greyfurt

Orta Nota:  Lavanta, yasemin, sardunya, muskat, paçuli ve laden

Dip Nota: Misk, amber, vanilya, tonka yemişi  ve  yosunlu notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR