BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:5

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:5

Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)

# Perfume No:5 Men

Narenciye - Baharatlı | Bitkisel - Meyvesel  | Odunsu - Misk

Çağımızda, modern, güçlü yapısı ve ferahlatıcı etkisi ile sizi bir gezintiye cçıkarıyor. Bergamot, greyfurt, limon ve pembe biberin uyumu ile başlayan koku, armut, ananas, lavanta ve deniz notaları ile taçlandırılmıştır. Sandal ağacı, sedir ağacı, yosunlu notalar, vetiver ve beyaz misk kompozisyonu bu taze ve canlı kokuya zarif ve zengin bir son katıyor. 

 

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:5  (KOKU NOTALARI)

Üst NotaBergamot, greyfurt, limon ve pembe biber.

Orta Nota:  Armut, ananas, lavanta ve deniz notaları

Dip Nota: Sandal ağacı, sedir ağacı, yosunlu notalar, vetiver ve beyaz misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR