BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:6

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:6

Fiyat : ₺640,00(KDV Dahil)

# Perfume No:6 Men

Narenciye - Meyvesel  | Baharatlı - Odunsu  | Misk

Vahşi doğada, at sırtında savaş, barış ve romantizmi sürdüren tarihin en büyük imparatorlarından birinin dramatik hayatından ilham alındı.  Azimli ve her şeyde  galip gelen erkek, yadsınamaz bir karizma ile çağımızın şovalyesi gibidir. Narenciye, frenk üzümü, bergamot, elma ve ananasın taze ve meyveli esansları ile açılıyor. Kalp notalarında baharatlar ve odunsu bir karışım bulunurken sonunda ise amber, vanilya ve misk gibi sıcak notalar ile yosunlu notaların uyumu bizi uğurluyor.

 

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:6  (KOKU NOTALARI)

Üst NotaNarenciye, frenk üzümü, bergamot, elma ve ananas

Orta Nota:  Kalp notalarında baharatlar ve odunsu bir karışım

Dip Nota: Amber, vanilya ve misk gibi sıcak notalar ile yosunlu notaların uyumu bizi uğurluyor.

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR