BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:7

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:7

Fiyat : ₺860,00(KDV Dahil)

# Perfume No:7 Men

Baharatlı | Meyvesel  - Bitkisel   | Odunsu  - Misk

Başta bergamotun taze zencefil notaları tarafından keskin bir şekilde kırılması, ancak hemen sonra pembe biberin cesur, uyumu ile başdöndürür. Eşi görülmemiş bir esans dengesi, başta güçlü bir ilaçmış gibi kafamızı karıştırır.
Sonra  bizi inanılmaz bir girdaba sürükleyen bu üst nota patlaması amber, tonka fasulyesi ve miskin ılık nüanslarıyla bergamot ve zencefilin büyüleyici karışımı zaman ve mekan algısını değiştirir. Bu yaratılışta yakalanan koku; büyüleyici olduğu kadar gizemlidir. Sadece, en seçkin koku yapma sanatının mucizesini tam olarak anlayabilen şanslı birkaç kişiye kendini gösterir. 

 

BIGHILL SPECIAL SERIES MEN NO:7  (KOKU NOTALARI)

Üst NotaBergamot, Pembe Biber

Orta Nota:  amber, tonka fasulyesi ve miski

Dip Nota: Bergamot ve zencefil.

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR