BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:1

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:1

Fiyat : ₺320,00(KDV Dahil)

# Perfume No:1 Unisex

Çiçeksi  | Odunsu - Misk

 

Toprağımsı paçuli-misk nüanslar üzerinde şekillenen davetkar meyve notaları ve ferah ylang ylang ile buluşan, büyüleyici menekşe, zambak ve siklamenin sofistike buketi. Klasik müziğin güzelliğinden ilham alan özel bir parfüm . Bu koku da koku tasarımcılarının  ilham kaynağı klasik müzikti. Koku üst notada tatlı Karamel, dumanlı ylang ylang  ve zambak nüansları ile birlikte canlandırıcı ve tatlı meyvelerin bir kokteyli ile açılıyor. 
Tatlı ve sarhoş edici narenciyeler çekiciliğini oryantal ve çiçeksi tonularıyla vurgular.  Alt nota, toprağımsı  vanilya ve misk ile karıştırılmış ılık iğne yapraklı ağacın orman  cazibesi ile kapanır. Modern ve klasik tonların harmanlandığı bu  koku unisex severlerin  vazgeçilmezi olacak… 

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:1  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Tatlı Karamel, dumanlı ylang ylang  ve zambak nüansları ile birlikte canlandırıcı ve tatlı meyvelerin bir kokteyli ile açılıyor. 

Orta Nota: Narenciye, tatlı meyveler

Dip Nota: Toprağımsı  vanilya ve misk ile karıştırılmış ılık iğne yapraklı ağacın orman  cazibesi ile kapanır.

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR