BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:2

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:2

Fiyat : ₺360,00(KDV Dahil)

# Perfume No:2 Unisex

Narenciye - Meyvesel  | Çiçeksi  |  Amber - Odunsu

Narenciye ile yapılan başlangıçtan sıcak temel notalara kadar zarif havayı korur. Bu senfoni, limon, bergamot ve mandalinanın narenciye notaları ile pembe biberin  baharatlı notalarının karışımı ile başlar. Ardından, narin bir tatlılığa sahip ananas gelir ve kalp notalarında yasemin  ile ylang ylangın muhteşem uyumu bulunur. Son olarak amber, misk, tonka yemişi, paçuli, sandal ağacı ve vanilyanın sıcaklığı ile tamamlanır ve bu  olağandışı koku noktalanmış olur.       

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:2  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Limon, bergamot ve mandalinanın narenciye notaları ile pembe biber

Orta Nota: Ananas ve kalp notalarında yasemin  ile ylang ylangın muhteşem uyumu bulunur.

Dip Nota: Amber, misk, tonka yemişi, paçuli, sandal ağacı ve vanilyanın

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR