BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:3

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:3

Fiyat : ₺340,00(KDV Dahil)

# Perfume No:3 Unisex

Narenciye - Meyvesel  |  Amber |  Misk

Kadınlar ve erkekler için unutulmaz bir oryantal kokudur. Elma, şeftali ve kavunun meyveli kalbine giden bergamot, portakal ve  limonun narenciye akorları ile açılır.  

Yoğun amber, vanilya ve beyaz misk notaları tabanını oluşturur. Parfümün özü küçük bir sır saklar: Ender bulunan bir Hint bitkisinden çıkarılan bir molekül çıkarma tekniği sayesinde, bu meyveli ve çiçeksi iksir, kişinin aurasını vurgulayan, kalıcı ve kadifemsi bir etkiye dönüşür.

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:3  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Yoğun amber, vanilya ve beyaz misk

Orta Nota: Amber

Dip Nota: Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR