BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:4

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:4

Fiyat : ₺470,00(KDV Dahil)

# Perfume No:4 Unisex

Baharat  | Odunsu |  Ud - Misk

 

Yoğun ud akoruyla iç içe geçmiş vanilya ve sandal ağacının baştan
çıkarıcı odunsu izleri ile çevrili sofistike safranın eşsiz parıltısı...
İçgüdüsel, seksi, çekici bir kişilik. Güçlü ve kendinden emin yanınızı açığa çıkartan tatlı ve yoğun, sofistike bir koku. Oturaklı kokusunun yanı sıra hafif ve güzel özleri içinde barındırır. Parfümün notaları; oryantal vanilya, gül, frenk üzümü size geçmiş hatıralarınızı anımsatacak… 

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:4  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Safran, Vanilya, Sandal Ağacı

Orta Nota: Amber,oryantal vanilya,

Dip Nota: Gül, frenk üzümü

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR