BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:5

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:5

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

# Perfume No:5 Unisex

Meyvesel  | Çiçeksi |  Odunsu - Misk

 

Ilık vanilya, sandal ağacı ve zarif misk ile dolan yasemin ve paçulinin ipuçlarıyla zenginleştirilen  tatlı şeftali ve balın heyecan verici uyumu... Kompozisyon, tatlı ve şehvetli olarak tanımlanır, aynı zamanda belirgin odunsu ve reçineli alt tonlarla zengin ve karakterlidir...

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:5  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Vanilya, sandal ağacı ve zarif misk

Orta Nota: Yasemin ve paçuli

Dip Nota:  Tatlı şeftali ve balı

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR