BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:6

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:6

Fiyat : ₺320,00(KDV Dahil)

# Perfume No:6 Unisex

Narenciye  | Bitkisel  |  Çiçeksi  - Tatlı | Odunsu - Tatlı 

 

Odunsu ve tatlı, kompozisyonunu sakinleştirici lavanta ve adaçayı ile  çevrili limon ve bergamotun klasik ve ferah notaları açar. Kalpte, yasemin, sardunya ve çikolata ile harmanlanır. Romantik dokunuş, tabandan gelen paçuli, agar ağacı ve tonka yemişinin etkileyici akorlarıyla zenginleşir  ve vanilya yumuşak bir perde oluşturur. Romantik izi tabandan gelen tütün ve tonka’nın erkeksi akortlarıyla zenginleştirilmiştir. Vanilya, çiçeklere, meyvelere ve tütün yapraklarına dokunarak yumuşak ve şehvetli bir perde oluşturur.

BIGHILL SPECIAL SERIES UNISEX NO:6  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Lavanta ve adaçayı ile  çevrili limon ve bergamot

Orta Nota: Yasemin, sardunya ve çikolata 

Dip Nota:  Romantik dokunuş, tabandan gelen paçuli, agar ağacı ve tonka yemişinin etkileyici akorlarıyla zenginleşir  ve vanilya yumuşak bir perde oluşturur.

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR