BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:2

BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:2

Fiyat : ₺670,00(KDV Dahil)

# Perfume No:2 Women

Narenciye  | Baharatlı - Çiçeksi  | Odunsu - Amber

 

Bu koku, nesilden nesile merak arayışındaki yolculuğuna devam 
eden zanaatkar parfümerisinin kurucusu ve direği Guglielmo’ ya ithaf edilmiştir. Işıltılı aşktan, güven verici hassasiyetten, dünyanın en büyük kutlamasını ilan eden neşeli, zamansız ve zarif bir parfümdür. İtalyan meyve bahçelerinden gelen taze greyfurt ve portakal ile açılır. Kalp notalarında. anason, karabiber, yasemin ve gül ile birlikte kıymetli bir dokunuşa sahiptir. Koku, kapanışı değerli sandal ağacı, misk ve amberden oluşan güçlü bir uyum ile son dokunuşu yapar.

BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:2  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Taze greyfurt ve portakal ile açılır. 

Orta Nota: Anason, karabiber, yasemin ve gül  

Dip Nota: Sandal ağacı, misk ve amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR